Aknetret kullanıyorum her ay doktorum test yaptırıyor bu ay sonuçlarım farklı geldi sizden ricam farklı çıkan sonuçlarımı yorumlamanız

Aknetret kullanıyorum her ay doktorum test yaptırıyor bu ay sonuçlarım farklı geldi ilacı kestik ve acil olarak kan hapına başlamanın dedi doktorum. Ama bi açıklamada yapmadı.sizden ricam farklı çıkan sonuçlarımı yorumlamanız! RBC4.2 HGB12.8 NEU44.1 LYM45.3 Demir29 UIBC375 Ferrittin29

Tahlil.com Cevabı : Kanda kırmızı küreleriniz ve demir düzeyiniz biraz düşük çıkmış ancak genel itibariyle sonuçlarınızda problem görünmüyor..