Merhaba bana demır eksıklıgı ve b 125 eksıklıgı teshısı kondu ıgne tedavısı goruyorum ama sızlerde bana yardım edersenız sevınırım

merhaba bana demır eksıklıgı ve b 125 eksıklıgı teshısı kondu ıgne tedavısı goruyorum ama sızlerde bana yardım edersenız sevınırım ferritin 4,total dbk 443,ansature dbk 372,demir 70,mch 28,hgb 11,mchc 33,rbc 3,90,beta hcb 0.1,prolaktın 21.34 yardımcı olursanız sevınrım

Tahlil.com Cevabı : sonuçlarınız size konulan teşhis ile uyumludur, tedavinize devam etmenizi öneririz..