ALT 22.53 U/L N(<= 50) AST 22.34 U/L N(< 50) HBsAg + 73.79 Pozit Tehlike durumunu öğrenebilir miyim?

Merhaba, Bir süredir taşıyıcı olduğumu biliyorum. Hiç kontrole gitmemiştim. Son sonuçlarım; ALT    22.53        U/L     N(<= 50) AST    22.34        U/L     N(< 50) HBsAg +     73.79     Pozit Tehlike durumunu öğrenebilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu sonuçlara göre  bir tanı veya tehlike durumundan söz edemeyiz.Diğer hepatit test sonuçlarınızla birlikte değerlendirmekte yarar var.Muhtemelen önceden bir Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz.