ALT ilk testte 585 çıkmıştı

herkese sağlıklı günler dilerim.. hocam benim sorum şudur soru sormadan once araştırdım ama benim durumumda bana yakın olanı bulamadım benim bilgilerim şunlardır ALT ilk testte 585 çıkmıştı 4 gun sonra 2. teste 261 dustu hocam birde GGT 1105 çıktı bu sonuçlar aşırıı mıdır anlamadım

Tahlil.com Cevabı :  Evet sonuçlarınız yüksek ve araştırılması gereklidir, gastroenteroloji uzmanına gitmenizi öneririz..