Fakat korkuyorum ne yapmalıyım.?

merhaba benım alt 39 ast 40 ggt 40 tahlil sonuçlarım.ayrıca ultrasonda cektırdm ama ultrson sonucunda normal .dr um bi karaciger gastreontoloji dr una gitmemi soyledi .gidicm fakat korkuyorm neyapmalıyım. tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Usg normal ise bu testlere göre çok ciddi birşey olduğunu düşünmüyoruz, ancak gitmenizde fayda var..