Ameliyat öncesi hastaneden alınan kanımda hıv pozitif çıktı. kan alınmadan tam olarak 75 gün önce şüpheli ilişkim olmuştu?

Ameliyat öncesi hastaneden alınan kanımda hıv pozitif çıktı. kan alınmadan tam olarak 75 gün önce şüpheli ilişkim olmuştu. doğrulama testi western blot sonucu ise negatif çıktı. içim rahat etsin mi. çok endişeliyim

Tahlil.com Cevabı : Western Blot negatifliği gayet olumlu.Bu durumda hastalık yok diyebiliriz.