AMH tahlil sonucum 0.06 dır

AMH tahlil sonucum 0.06 dır. yani menepoza ne kadar sürem vardır.

Tahlil.com Cevabı : Menapoza girme süreni sadece bu sonuç ile söylenemez, ancak test sonucunuza göre düşük doğurma-gebe kalma şansınız mevcut..Fertilite Potansiyeli (Fertilite : Doğurganlık)    AMH düzeyleri ng / mL Optimal Fertilite                                                          4.0 - 6.8Yeterli  Fertilite                                                            2.2 - 4.0Düşük fertilite                                                               0.3 - 2.2Çok düşük Fertilite                                                      0.0 - 0.3Yüksek  düzey (Aşırı uyarılma riski)                         > 6.8

b********** :

Merhaba, Ben 27 yaşında bir bayanım. Reglmin 2. günü testestoron testi yapıldı. 0.90 çıktı.Normal kabul edilen aralık nedir? Bilgi verirseniz sevinirim.

Cevap:

 Testosteron için; Kadın 0-12 yaş 0,10-0,20 ng/ml 13-15 yaş 0,10-0,40 ng/ml >15 yaş 0,10-0,90 ng/ml normal değerlerdir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.