Amikacin Dirençli Amoxicillin Dirençli Amoxicillin - Clavulonic acid Hassas Ampicillin Az Hassas Ampicillin - Sulbaktam Hassas Cefazolin Hassas Cefoxitin Direnç

Amikacin Dirençli Amoxicillin Dirençli Amoxicillin - Clavulonic acid Hassas Ampicillin Az Hassas Ampicillin - Sulbaktam Hassas Cefazolin Hassas Cefoxitin Dirençli Ceftriaxone Dirençli Cefuroxıme-Axetıl Dirençli Cephalothin Dirençli Ciprofloxacin Dirençli Clindamycin Dirençli Erythromycin Dirençli Fusidic Acid Dirençli Gentamycin Dirençli Levofloxacin Hassas Rifampin Hassas Teicoplanin Hassas Tetracycline Dirençli Trimethoprim - Sulphamethoxazole Dirençli Vancomycin Hassas

Tahlil.com Cevabı : Bu antibiyogram sonucunuza göre doktorunuz tedavi verecektir..