Yorumlarsanız sevinirim. HBV DNA PCR 3,99 X 10^6 IU/ml NEGATİF. Anti HBs NEGATİF (Değer 3,84)

52 yaşında erkek hasta uzun zaman önce hepatitB teşhisi konmuş. Kardeşlerde aynı hastalık mevcut. Son tahlil sonucunda dokturun altını çizdiği tahliller şu şekilde. HBV DNA PCR 3,99 X 10^6 IU/ml NEGATİF. Anti HBs NEGATİF (Değer 3,84) HBsAg Pozitif(1912) Kolesterol H LDL Kolesterol H Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B taşıyıcılığı devam ediyor.Kolesterol değerlerindeki yükseklik ileri derecedeyse tedavi de başlanabilir.