an*l ilişki yaşadık. Boşalma oldu. Test negatif çıktı. Hamilelik olabilir mi?

Hocam biz sevgilimle 1 ay 1 hafta once arkadan surtunme yoluyla iliski yasadik bosaldim fakat vajinaya akip akmadigindan emin degiliz ardindan hemen silip temizledi. Tedbir amaciyla norlevo hapindan kullandi ve test yaptik negatif cikti hamilelik riski var midir acaba?

Tahlil.com Cevabı : Eğer adet kanaması da zamanında oluyor ise hamilelikten söz edemeyiz.