Sürtünmeli ilişki sonrası genital bölgesinde acı hissediyor. Ne yapmalıyız?

Ben sozlumle surtunme cinselligi yasiyorum. Hala daha bakiredir ve onu bozmak istemedim oda izin vermez zaten. Surtunme sirasinda belirli bir vakitten sonra genital bolgesinin acidigini soyluyor. Ve bir kac gun bu aci suruyor. Bize yardimci olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Genital bölge hassas bir bölgedir ve yaşadığınız sürtünmeli ilişki sonrasında zedelenmeden kaynaklı acı hissi yaşanabilir. İlişki sorasında daha özenli davranılırsa bu şikayet giderilebilir.