an*l ilişki yoluyla ilişkiye girdim arka kısma boşalma oldu. Hamilelik olabilir mi?

an*l ilişki yoluyla ilişkiye girdim arka kısma boşalma oldu. İlişki sonrasında regl oldum . Fakat ondan sonraki ay regl olamadım daha. Hamilelik olabilir mi? Akıntı var.

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişki sırasında vajina bölgesine sperm bulaşı olmadıysa hamilelikten söz edemeyiz. Ayrıca ilişki sonrası normal regl görmüşseniz hamilelik ihtimali ortadan kalkar.