Elime zevk suyu değmiş olabilir yıkamayı unuttum gebe kalır mıyım?

Adetime iki hafta varken erkek arkadaşımla sürtünme dahi olmadan bir şeyler yaşadık. Erkek arkadaşımda boşalma ya da zevk suyu oluştu. Bende yanlışlıkla buna dokunmuş ve elimi yıkamayı unutmuş olabilirim. Adetim beklediğim tarihte geldi. Bugün son günü fakat baş dönmesi ve mide bulantısı yaşıyorum. Hamile kalmış olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda gebelik oluşma ihtimali yoktur.Düzenli adet olmanızda bu durumu desteklemektedir.