an*l ilişkite anüs bölgesine boşalma olma durumunda

an*l ilişkite anüs bölgesine boşalma olma durumunda hamilelik ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :   Bu tür ilişki de hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.İlişki sonrası anüsten sızan meninin vajina ile temas etmesi ve buradan da vajinaya sızması durumunda çok düşük de olsa bu tür bir olasılıktan söz edebiliriz.Böyle bir durumun olması halinde, beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olduğunda tedbiren gebelik testi yapılabilir.