Kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girdim ve adeti gecikti. Neden?

 Kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girdim ve kız arkadasımın adeti gecikti bunu acıklarmsınız rıca etsem

Tahlil.com Cevabı : an*l (ters ilişki) ile her ne kadar hamile kalınmadığı düşünülse de kazara vajinaya temas sonucu hamilelik söz konusu olabilir. Kız arkadaşınızın adet gecikmesi nedeni bu sebeple olabileceği gibi stres kaynaklı da olabilir. Gecikme devam ederse gebelik testi yaptırmasını veya ilgili doktora görünmesini öneririz.