Annemin sedimantaston sonucu 1 saat 28 0-20mm/saat yuksekmi soleyemedim henuz

Annemin sedimantaston sonucu 1 saat 28 0-20mm/saat yuksekmi soleyemedim henuz kendisine endiseleniyorum yarin doktoruna gidicek buarada diger degerleri tamamiyle normal kendisi romatoid hastasi kireclenmesi yogun agrilari var romatizmadan eklem agrilari tesekkur ederimTahlil.com: Sedimentasyon değeri yüksek.Sedimentasyon yüksekliğinde ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir ancak başka nedenleri de olabilir.Sedimentasyon yüksekliği ve nedenlerine yönelik detaylı bilgi ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve

Tahlil.com Cevabı : ları okumak için aşağıdaki bağlantıyı okuyunuz...Sedimentasyon Yüksekliğihttp://tahlil.com/sedimentasyon-tahlili-nedir