Sonuç normal değer hbsag 0,19 0-1 negatif antıhbs9,18 0-10 negatif. Aşılarımı tamamladıktan sonra bağışıklık kazanır mıyım?

Sonuç normal değer hbsag 0,19 0-1 negatif antıhbs9,18 0-10 negatif antıhav12,42 0-1 pozitif antı hıv 0,10 0-1 negatif antı hcv 0,05 0-1 hastalığım var mı ?(hepatit a gibi) aşılarımı tamamladıktan sonra bağışıklık kazanır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : sorun görünmüyor, Hepatit A bağışıklığınız var,  Hepatit C negatif, aşılarınızı tamamlamanızı öneririz..