Anti Hbs : 348.2 REFERANS:Özel referans değerler negatif <11 pozitif>=11 IU/L

Anti HIV : NEGATİF 0.241 REFERANS:NEGATİF S/CO Anti Hbs : 348.2 REFERANS:Özel referans değerler negatif <11 pozitif>=11 IU/L Hbsag : NEGATİF 0.437 REFERANS:NEGATİF S/CO Anti HCV : NEGATİF 0.029 REFERANS:NEGATİF S/CO

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.