Anti hbs 49,68 referans aralığı 10,00 pozitif anti hcv 11,00 referans aralığı 1,00 pozitif çıktı.Ne yapılmalı?

Anti hbs 49,68 referans aralığı 10,00 pozitif anti hcv 11,00 referans aralığı 1,00 pozitif çıktı kan değerleri hamilelik k düşünüyorum çocuk olduğunda bu kan değerlerini taşır mı taşıyıcı olur mu yoksa tedavisi olur mu doğduğunda o da taşıyıcı olarak mı doğar hocam bilgi edinmek

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı vücudunuzda bağışıklık oluşmuş sorun görünmüyor, AntiHCV için HCV RNA testi ile doğrulanması gereklidir..