Anti hiv (elisa) *0,05 1u/l 1.1 pozitif doktor bey test sonuçlarım aynen böyle sonuç normalmi şüpeli ilişkiden bir yıl sonra yaptırdım?

 Anti hiv (elisa) *0,05 1u/l 1.1 pozitif doktor bey test sonuçlarım aynen böyle sonuç normalmi şüpeli ilişkiden bir yıl sonra yaptırdım kafam rahat olabilirmi lütfen yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı : Normal sonuç