Anti-hiv elısa testi yaptırdım sonuç 0,2 negatif bir daha test yaptırmam gerekir mi?

Korunmasız bir ilişkinin ardından 55 gün sonra anti-hiv elısa testi yaptırdım sonuç 0,2 negatif bir daha test yaptımam gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Uygun zamanda yaptırmışsınız ve Hıv testiniz negatif çıkmış.Bir daha yaptırmanıza gerek yok