20 yasindayım. Kızılaya kan bağışı yaptım.Ancak eve bir posta geldi.HIV reaktif yazıyor.

Merhaba, 20 yaşındayım. Kızılayda  kan bağışı sonrasında evime posta geldi. Yapilan testlerin hepsi non-reaktif. Sadece hıv 1-2 ag+ab(EIA/(CLIA) testi REAKTIF yaziyor. Hiç bir turlu kimseyle bir ilişkimde olmadı.Bu ne demek oluyor?

Tahlil.com Cevabı :

Kan tahlil sonucuna göre, hıv 1-2 ag+ab(EIA/(CLIA) testi REAKTIF olması normal değil. HIV testiniz pozitif çıkmış. İlk fırsatta bir enfeksiyon hastalıkları doktoruna başvurunuz. İlave tahliller yapılacaktır.