Anti hıv negatif hıv ag ab negatif bünyem antikor ya da antijen üretmiyor olabilir mi?

hocam ben size soruyu yanlış sordum özür dilerim benim şüpheli ilişkim 8 ay önceydi yani yaptırdığım testler anti hıv negatif hıv ag ab negatif bünyem antikor yada antijen üretmiyor olabilirmi diye sormak istedim böyle bişey söz konuşumu ?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzun negatif çıkması vücudunuzda hıv bulunmadığını gösteriyor. Siz pozitif mi çıkmasını istiyorsunuz?