4 yil gecti iliskiden sonra bugun test oldum anti hiv(eliza) 0,02 aids icin baska test yaptirmama gerek var mi?

Hocam 4 yil gecti iliskiden sonra bugun test oldum anti hiv(eliza) 0,02 aids icin baska test yaptirmama gerek var mi bi sikinti yok dimi ozel hastanede pldum 2 saatte cikti sonuc guvenebilirim dimi hocam teskurler

Tahlil.com Cevabı : HIV testi sonuçların normal ancak HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında deatylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv

a******** :

Hocaam anti hiv 0,02 yaziypr konuyu kapatayim mi belirtiler var evlenecegom lutfen cvb vrrin iliskinin uzerinden 4 yil gecti bugun tahlil oldum ozel hastanede 2 saate sonuclarim cikti bu kadar erken cikar mi

Cevap:

HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunna ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?http://tahlil.com/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.