Anti rubella IgG (Kemi. veya ben) POZITIF, gt 40000alt sinir: ust sinir:NEGATIF çıktı

meAnti rubella IgG (Kemi. veya ben)POZITIF, gt 40000alt sinir: ust sinir:NEGATIF - Min : lt 10 Max : IU/mlSINIR DEGER - Min :10 Max :15 IU/mlPOZITIF - Min : Max : gt 15 IU/ml12/03/2013 13:13:43Sonuç GrafiğiAnti rubella IgM (Kemi.veya ben.)NEGATIF00alt sinir: ust sinir:NEGATIF - Min

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.