Benim rubella sonucum + 293 çıktı bır sakıncası var mı?

İyi gunler benım rubella sonucum + 293 çıktı bır sakıncası varmı acaba merak edıyorum

Tahlil.com Cevabı : Rubella testleri iki ana başlıkta değerlendirilir.Rubella Ig M ve Rubella Ig G.Sizin belirttiğiniz değer bunlardan hangisi için.Rubella Ig M pozitifliği anlamlı iken,rebella Ig G pozitifliği ise çok anlamlı değildir.