Anti tiroglobulin antikor 26.16 IU/mL normal Değer: 0-2 IU/ml

Anti tiroglobulin antikor    26.16    IU/mL normal Değer: 0-2 IU/ml TSH    9.2    uIU/ml        0.5-4.3(normal değerler) değerlerinin yorumunu yapabilir misiniz teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tiroid iltihabı olabilir, endokrinolojiye başvurmanız gereklidir..