Antibiyotik kullanımı test sonucunu etkiler mi?

merhaba hpatit b,c ile ilgili testler şüpheli ilişkiden en erken ne kadar sonra yaptırılmalı? 14. ve 22.gün hiv duo ultra negatif sonucu yeterli midir? Antibiyotik kullanımı bu testin sonucunu etkiler mi? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Aradığınız soruların cevapları sitemizde bulunuyor Arama motorumuzu kullanarak araştırabilirsinizBu konuya önem verdiğiniz belli en iyisi bir enfeksiyon uzmanına başvurup onun kontrolünde test yaptırmanız