Aravaları kullanmaya başlasak kötü bir şey olurmu.?

annem 46 yaşında ve romatoit artrit hastası arava, salazoprin, metoject sürekli kullanıyo ancak wbc değeri 3,5 çıktı tahlillerde düşük çıkınca yaklaşık 3 aydır bu şekillde düşük olduğundan arava yı kullanmayı bıraktık bu seferde ağrıları çok fazlalaştı. ne yapmamız gerekiyo normalde kaç olması gerekir. eğer aravaları kullanmaya başlasak kötü bir şey olurmu.?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz çok da aşırı düşük çıkmamış.Benim önerim doktorunuzun verdiği tedaviyi harfiyen uygulamanız.