an*l ilişki yaşadım belime boşaldı ve doggy pozisyonunda akmasın Son bi haftadır yumurtalıklarım sızlıyor?

an*l ilişki yaşadım belime boşaldı akmasın diye 2 dk bekledikten sonra yıkandım. Ertesi ay reglim 3. Gün kesildi ve stresliydim çok. Bu nedendir? Ve içime akmış olabilceğini düşünerek farjlı zamanlarda 3 tane test yaptım negatif çıktı.

Tahlil.com Cevabı :

Yumurtalık bölgesinde sızlama var ise doktora başvurmanızı öneririz..