Kız arkadaşımın adetleri düzensiz adetinin 1ay geciktiğini birde koyu renkte ara ara akıntıların geldiğini söylüyor sizce hamile olabilir mi?

iyi günler hocam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma falan olmadı ama vajınası na zevk suyu gelmesinden korkuyoruz kız arkadaşımın adetleri düzensiz adetinin 1ay geciktiğini birde koyu renkte ara ara akıntıların geldiğini söylüyor sizce hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden 1ay 45 gün sonra test yapmanızı öneririz, test yapmadan kesin birşey söylenemez..