Sevgilim normal adet döneminde adet oldu adet kan rengi biraz açıkmış fakat arada göğüsünde ve karnında ağrı oluyor ve göğüsü büyüdü. hamilelik durumu var

1 hafta önce sevgilimle aramızda bir sürtünme oldu. sevgilim normal adet döneminde adet oldu şu an adet kan rengi biraz açıkmış fakat arada göğüsünde ve karnında ağrı oluyor ve göğüsü büyüdü. hamilelik durumu var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Test yapılmadan kesin birşey söylenemez..