Arkadaşım lle seviştik denizdeydik arkadaşımın bikinisi vardı bende boşalma oldu

arkadaşım lle seviştik denizdeydik arkadaşımın bikinisi vardı bende boşalma oldu ancak ben çıplaktım ama arkadaşım benden 2 3 adım uzaktaydı herhangi bir temas olmadı daha sonra 15 20 dk kadar denizdeydik denizden çıktıktan sonra ben arkadaşımın cincel organına dokundum hamile kalma riski varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Hayır..