Spermlerin canlılığı 15 dk demiştiniz ama bu defakiçık daha az bi süre.

Merhaba hocam.elime ya da bulaşankuru spermler kız arkadaşımın eline bulasmissa o da vajinasına elini atarsa ama eli kuru.sizce çok küçükte olsa bir ihtimal var mı? Spermlerin canlılığı 15 dk demiştiniz ama bu defakiçık daha az bi süre. Şimdiden tesekkurlerTahlil.com:Sorunuza bilimsel olarak

Tahlil.com Cevabı : verilemez.