Arkadaşım sigara kullanıyor bu sene yazın yüzme kursuna gitmesi için ailesi zorluyor, tahlilde sigara içtiği çıkarmı?

 Benim bir arkadaşım var geçen ramazandan beri sigara kullanıyor bu sene yazın yüzme kursuna gitmesi için ailesi zorluyor bu gün benim yanıma gelip sıkıntısını anlattı acaba o tahlillerde sigara kullandığı ortaya cıkar mı ? birde yaşı önemli mi?

Tahlil.com Cevabı : Hayır çıkmaz merak etmesin, ama sigarayı da bıraksa fena olmaz.