İdrar tahlil sonucum:

Glukoz : negatif Hemoglobin : negatif Lökosit : ++ bilirubin : negatif Dansite : 1.025 Protein : negatif Nitrit : negatif Keton : negatif ürobilinojen : normal pH : 5Eritrosit : 0 Lökosit : H : 28 Epitel hücresi : H :12 Hiyalin silindir : 0 bakteri : 0 Maya : 0diğer sonuçların tümü sıfır

Tahlil.com Cevabı :  İdrar tahlilinde lökosit görülmesi bir enfeksiyon olasılığını akla getiriyor.İdrar kültürü tahlili idrar yolu enfeksiyonu tanısında kullanılan en güvenilir tahlil yöntemidir.Ancak bu tahlil yapılmamış anlaşılan.İdrar kültürü sonucuna göre, bir enfeksiyon varlığı yönünden en doğru bilgi alınacaktır.İdrar kültürü hakkında detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınızİdrar kültürü nedir?https://tahlil.com/blog/idrar-kulturu-nedir-idrar-kulturu-neden-yapilir-762

h*********** :

26 yaşındayım adetimin 3. gününde hormon tahlili yaptırdım LH 27,39 FSH 7,47 estradiol 140 prolactin 12,50 LH çok yüksek diyor doktorum düşürmek için ilaç tedavisi varmı? Hamile kalabilirmiyim veya tüp bebek için yeterlimidir

Cevap:

Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılarhttp://tahlil.com/hormon-tahlili-soran-bayan-okurlarimiza-oneriler

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.