Aşağıda kan tahlil sonuçlarının anlaşılır bir şekilde yorumlanmasını rica ediyorum

Aşağıda kan tahlil sonuçlarının anlaşılır bir şekilde yorumlanmasını rica ediyorum. Bu tahlil azosperm durumu için yaptırılmıştır. fsh : 11,38 (1,5-12,4 IU/L) LH : 6,12 (1,7-8,6 IU/L) Prolaktın : 27,36 (4,04-15,2 ng/ml) Testesteron : 3,82 (9,9-27,8 nmol/l)

Tahlil.com Cevabı : Anlaşılır bir şekilde yorumlanması için sizin de sonuçlarınızı anlaşılır bir şekilde göndermeniz gerekir.Bu konuda uyarılarımızı okuyunuz.Prolaktin hormonunuz yüksek çıkmış, bu olağan bir durum değil.Doktorunuz bunun nedenlerine yönelik ilave tahliller isteyebilir veya tedaviye başlayabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurabilirsiniz.Prolaktin yüksekliğine dair detaylı bilgi almak için  tıklayınız....http://tahlil.com/prolaktin-yuksekligi-nedir-kimler-prolaktin-testi-yaptirmali

m******** :

hocam mrb bhcg 2901.0 cıkmıs rapor sonucu bu ne demek

Cevap:

Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

z************* :

Sayın Hocam, son yaptırmış oldugum idrar tahlilinde Kan üre azotu(Bun)22.8 olarak belirtilmiş.Normal değer 7.94-20.09 olarak belitilmiş.Bu fazlalık bir alarm işareti mi?16 yıl evvel böbreğimden taş alındı.70 yaş için normalmi.Ne yapmalıyım.Teşe

Cevap:

Sonuçlarınızda problem yok, bol su içmenizi öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.