Aşağıdaki değerler normal midir? İdrar arkadanizi: Kan 50 erit

Merhaba,Aşağıdaki değerler normal midir?İdrar Analizi Miktar 50 mL Renk sarı Görünüş bulanık Yoğunluk 1025 pH 5Lökosit negatif negatifNitrit negatif negatifProtein negatif negatifGlukoz normal normalKetonlar negatif negatifÜrobilinojen normal normalBilirubin negatif negatifKan 50 erit

Tahlil.com Cevabı :

İdrarda eritrosit görülmüş bu olağan değil.Taş düşürülüyor veya kum dökülüyor olabilir.Geçmiş olsun.