Aşı bu süreden sonra koruyuculuk sağlayacak mı tetanoz mu oldum başparmağımda çok küçük bir delik gibi çizik vardı.

Hocam lütfen yardım edin bugün demir bir levha taşırken baş parmağıma küf bulaştığını gördüm. Yaklaşık 3 saat sornra doktora gittim ve tatanoz aşısı oldum. Şimdi benim durumum nedir ? Aşı bu süreden sonra koruyuculuk sağlayacak mı tetanoz mu oldum başparmağımda çok küçük bir delik gibi çizik vardı.

Tahlil.com Cevabı : Gerekli tedavi yapılmış size. Zaten size öncedeb de tetanoz aşısı yapılmıştır muhtemelen.Tetanoz aşısı 10 yıl kadar koruyuculuk özelliğine sahiptir.Korkmanıza gerek yok.