Aşılama yaptirdim.kanamam var doktorum olabilecegini soylemisti ama beni asil endiselendiren rengi siyah zift gibi

 Aşılama yaptirdim.kanamam var doktorum olabilecegini soylemisti ama beni asil endiselendiren rengi siyah zift gibi cuma gunu normaldi rengi ama 2 gundur siyah lekelenme gibide degil adetimin ortalari gibi bi sorun mu var acaba

Tahlil.com Cevabı : Olağan dışı kanamalarda önerdiğimiz bir kadın doğum doktoruna başvurarak muayene olmanızdır.