2 aydır akıntım kanlı geliyor adetim gününde geldi hiçbir belirtisi olmadı 2 gün sürdü fakat pıhtılaşma ve kan fazlaydı hangi doktora gitmem gerekiyor?

2 aydır akıntım kanlı geliyor adetim gününde geldi hiçbir belirtisi olmadı 2 gün sürdü fakat pıhtılaşma ve kan fazlaydı hangi doktora gitmem gerekiyor ve sebebi ne olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum doktoruna başvurun.Rahimdeki bir hastalık, horman*l bozukluklar, enfeksiyonlar bu tür durumlara yol açabilir.Muayene olmanız ve tahlil yapılması gerekiyor sebebinin anlaşılması için.