Aşırı kilo kıllanma ve sınırlılık sıkayetlerımden dolayı endokrin uzmanına gittim.

en 23 yaşındayım buraya annem üye olmuş ben 3 yıldır aşırı kılo kıllanma ve sınırlılık sıkayetlerımden dolayı endokrın uzmanına gıttım tahlıl sonuçlarım ıse şunlar; serbest t4 0,85,testesteron 0,76,tsh 3,09,serbest t3 4,07,fsh 8,54 LH 19,54,ESTRADİOL 164, PROLAKTİN 14,47 DHEA-SO4 374,3, glukoz 93

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji uzmanı kendisini ilgilendiren herhangi bir sorun olmadığı için sizi kadın doğum uzmanına sevk etmiş. Tavsiyemiz kadın doğum uzmanına muayene olmanız.