Vücudumda tüyler var ancak bu yeni olmuş bişey değil,kendimi bildim bileli mevcut. Doktora gıttım yumurtalıklarımda bi problem görülmedi.

Vücudumda tüyler var ancak bu yeni olmuş bişey değil,kendimi bildim bileli mevcut. Doktora gıttım yumurtalıklarımda bi problem görülmedi. benden fsh,serbest t4, tsh,lüteinleştiren hormon(lh), estradiol, topal testesteron, progesteron, dehidroepiandrosteron sulfat testi istendi. Yaşım 20. Açıkçası panik oldum ve korktum. Bu testlere göre olağan tedavi ve çıkabilecek sonuçlar ne olabilir bilgilendirirseniz sevindiririm

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanına başvurmalısınız.Muayene sonrası tahlillerinizi de değerlendirerek gerek bilgiyi verecektir.