Asiri yorgunlk surekli uyuma istegi el ve ayaklarimn asiri terlemesi konusurken sesimin kisiklasmasi ve sacimin asiri dokulmesi problemlerm var.

 22 yasindayim ellerim ve ayaklarim cok terliyr.cocukkn tiroidlerime baktirmistim.bir sorun yok demisti doktorum.bir daha ilgilenmedm ama asiri yorgunlk surekli uyuma istegi el ve ayaklarimn asiri terlemesi konusurken sesimin kisiklasmasi ve sacimin asiri dokulmesi problemlerm var.tiroidim var midir?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid bezi hastalıkları bu rahatsızlıklarınızın nedeni olabilir, başka etkenler de buna neden olabilir.Tanı için bir takım testlere ihtiyaç var.Bir endokrinoloji uzmanına başvurmanız en doğru olanı.