Ben de kil dönmesi var bacaklarım çok kötü baldirlarim sivilce gibi çıkıyorlar ağrı şişlik ve onu iğne yardımı ile çıkarıyorum

Ben de kil dönmesi var bacaklarım çok kötü baldirlarim sivilce gibi çıkıyorlar ağrı şişlik ve onu iğne yardımı ile çıkarıyorum küçücük yerden kocaman kıl çıkıyor bir yerden 3, 4 kil çıkarttığım oldu buna bağlı olarak da bacagimda hep lekeler kaldı cikaramadiklarim haric ne yapmam gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda genel cerrahi bölümüne başvurmanız en uygun olanı.Muayene sonrası doktorunuz gerek görürse cerrahi girişime de başvurabilir.Bu yaptıklarınız asla kalıcı bir çözüm olamaz.