Askorbik asit pozitif, nitrit pozitif, dansite 1.020, rbc idrar bol, wbc idrar 33.00, hamile olabilir miyim?

merhaba, doktor sistit olduğumu ve değerlerimin çok yüksek çıktığını söylüyor, ben ayrıca gebelikten şüpheleniyorum, anormal olan değerlerim ise şöyle; askorbik asit pozitif, nitrit pozitif, dansite 1.020, rbc idrar bol, wbc idrar 33.00, hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Sistit olduğunuz anlaşılıyor, ancak normal olarak yapılan idrar tahlilinde hamilelik bakılmaz..