Ati HBs negatif çıktı sebebi nedir?

hocam iyi günler hepatit B şüphesiyle aşıların ilk ikisini oldum 08/05/2014 tarihinde anti HBs testi yaptırdım 10,9 değeriyle birlikte pozitif çıktı. bu testten 3 saat sonra 3. aşımı da yaptırdım ertesi günü başka hastanede testler yaptırdım anti HBs negatif çıktı sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Hastaneden hastaneye değer değişikliği olabilir, 3. aşınızdan 6 ay sonra tekrar baktırmanızı öneririz..