Ayak bileğimin ters dönmesi üzerine acile gittiğimde röntgen çekildi

ayak bileğimin ters dönmesi üzerine acile gittiğimde röntgen çekildi acil dru ise çatlak veya kırık var atele alalım ortapedi uzmanı baksın dedi cuma günü ortapediye geldiğimde ise mr çekildm ve burkulmya bağlı çok fazla ödem oluşmş 10 gün alçı kalsın dedi p.tesi değil c.tesi alçı çıksa sorun olurmu

Tahlil.com Cevabı : Tam tedavi için doktorunuzun önerilerine uymanız önemlidir..