Erkek, 36. Merhaba, 6 aydan biraz fazla bir süre öne şüpheli temasım oldu

Erkek, 36. Merhaba, 6 aydan biraz fazla bir süre öne şüpheli temasım oldu Test sonuçlarımı yorumlarsanız sevinirim. Değerler negatif görünse de bulaştırma ihtimalim var mı? Teşekkürler. HBsAg 0,28 N 0,0-1,0 ; Anti-HIV 0,35 N 0,0-1,0 ; Anti-HBs 0,5 N Negatif ; Anti HCV 0,24 N 0-1

Tahlil.com Cevabı : Şu anda testleriniz negatif görünüyor..