Ayın 13'ü ve ben adet oldum 5 gün erken hamilemiyim?

Mehraba Geçen ay 17sinde adet gördüm. Nişanlımla temmuzun 31'i ve agustosun 1'i ilişkiye girdik.iİk defa ilişkiye girişimizdi çok hafif pembemsi kan geldi. Korunmuyorduk. ama 2. günü ertesi gün hapı kullandım ella. Ve geçen haftada ilişkiye grdk. Ayın 13'ü ve ben adet oldum 5 gün erken hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : hamilelik riski yok gibi görünüyor, ancak her ihtimale karşı 1-2 hafta sonra test yapmanızı öneririz..

b***** :

merhaba benim idrar tahlili sonuçlarım şöyle her sahada 3-4 lökosit 15-16 eritrosit 8-10 epitel hücre görüldü diyor hamileyim çok fazla yanma oluyor ilaç kullanmakta istemiyorum ne demek oluyor kum falan mı döküyorum işyerindede dakka başı lavaboya gitmek zorunda kalıyorum ve hiçbişey yok sadece van

Cevap:

İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir, bu durumda ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.